Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Znajdź wycieczkę

TUI - Biuro podróży • Oferty last minute, wakacje Lato 2014

Atrakcyjne opcje last minute, wycieczki objazdowe, wczasy we dwoje lub wypoczynek z całą rodziną – spełnij swoje marzenia o doskonałych wakacjach.

TUI czyli Touristik Union International to powstała w Niemczech spółka, która ma swoją siedzibę w Hanowerze. W Polsce ten znany na całym świecie touroperator działa już od 19 lat. Początkowo, zainteresowani turyści mogli wybierać interesujące ich oferty z niemieckojęzycznego katalogu, jednak od 1997 roku działa TUI Poland, biuro zajmujące się przygotowaniem ofert specjalnie dopasowanych do potrzeb polskich turystów. Organizator bazuje przede wszystkim na czterogwiazdkowych hotelach, uzupełnionych przez trzy i pięciogwiazdkowe obiekty, tak aby każdy klient mógł wybrać interesujący go standard. Dużą atrakcją i udogodnieniem jest możliwość wyboru zakwaterowania zgodnego z naszymi zainteresowaniami czy potrzebami. Wśród różnorodnych hoteli prezentowanych przez biuro znalazły się takie, które przeznaczone są specjalnie dla par, rodzin z dziećmi, osób, które chcą się zrelaksować w Spa czy miłośników danego sportu np. dla nurków lub grających w golfa. TUI zajmuje się także organizowaniem lotów czarterowych oraz wynajmem samochodów. Całościową ofertę TUI można znaleźć na stronie internetowej firmy, tam także można dokonywać rezerwacji. Przez cały tydzień czynne jest również Call Center, gdzie można skorzystać z porady profesjonalnego doradcy. Na obszarze całej Polski znajdziemy 46 biur TUI, 21 punktów Centrum Podróży oraz 900 biur agencyjnych, które sprzedają ofertę tego uznanego organizatora. W 2011 roku firma została wyróżniona godłem Jakości Obsługi.

Wśród obsługiwanych przez TUI Poland kierunków znajdują się:

Europa: Albania, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Włochy, Wyspy Kanaryjskie;

Afryka: Egipt, Kenia, Maroko, Mauritius, Seszele, Tunezja;

Azja: Cypr, Indonezja, Izrael, Jordania, Malediwy, Sri Lanka, Tajlandia, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie.


Szukasz ofert na Lato 2013?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę na Wakacje 2013.

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Kreatywne Obsesje - Logo

Młoda Emerytka Blog