Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Znajdź wycieczkę

Neckermann - Biuro podróży • Oferty last minute, wakacje Lato 2014

Dalekie podróże do egzotycznych krajów, luksusowy wypoczynek w najlepszych hotelach, atrakcyjne, wakacyjne rozrywki dla najmłodszych turystów – pozwól sobie na wyjazd, który zapamiętasz do końca życia.

Neckermann to jeden z czołowych touroperatorów działających w Polsce. Tradycje firmy sięgają 1841 roku, kiedy to Thomas Cook zapoczątkował działalność swojej firmy, która dziś jest właścicielem linii lotniczych i wielu znanych marek turystycznych, działających w 21 krajach. Neckermann jest członkiem tego potężnego koncernu, który należy do największych i najbardziej znanych w Europie. W Polsce biuro działa od ponad piętnastu lat i niezmiennie utrzymuje się wśród najpopularniejszych i najważniejszych organizatorów zagranicznej turystyki zorganizowanej. Neckermann stawia na innowacyjności i wysoką jakość świadczonych usług, a jego hasło reklamowe brzmi: „Neckermann to udany urlop”. W letnich katalogach przeważają głównie kraje śródziemnomorskie, a wśród zimowych ofert narty w krajach alpejskich, najczęściej z dojazdem własnym. Biuro proponuje także ciekawe wycieczki objazdowe, rejsy, kursy językowe na Malcie, city breaks czy tzw. aquamanię czyli zakwaterowanie w hotelach z parkami wodnymi. Firma wypromowała także Happy Events – polskie kluby animacji, a także tzw. HIT – atrakcyjne wakacje z gwarancją najniższej ceny. Neckermann to również wyjazdy specjalnie dla nowożeńców czy seniorów. Na terenie całej Polski znajdziemy 22 biura własne i 46 franchisingowe, które zlokalizowane są w centralnych punktach dużych miast, a także blisko 600 biur agencyjnych. Ten znany organizator jest także laureatem wielu znaczących nagród jak np. Godło Jakości Obsługi czy Diament Forbesa.

Kierunki, które można odwiedzić z Neckermannem:

Europa: Anglia, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Węgry, Włochy;

Afryka: Egipt, Gambia, Maroko, Mauritius, Republika Zielonego Przylądka, Seszele, Tanzania, Tunezja;

Azja: Cypr, Malediwy, Sri Lanka, Tajlandia, Turcja;

Ameryka Północna: Dominikana, Kuba, Meksyk;

Ameryka Południowa: Brazylia.


Szukasz ofert na Lato 2013?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę na Wakacje 2013.

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Kreatywne Obsesje - Logo

Młoda Emerytka Blog