Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Znajdź wycieczkę

Katowice Biuro podróży • biura turystyczne

Mieszkańcy Katowic mogą wybierać wśród wakacyjnych ofert licznych biur podróży, których dużą część stanowią najlepsi polscy touroperatorzy.

Katowice to ponad 300 tysięczne miasto, będące stolicą województwa śląskiego oraz głównym ośrodkiem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. W Katowicach znajdziemy wiele różnych biur podróży i agencji turystycznych. Część z nich to znani w całej Polsce organizatorzy, jak słynna Itaka, która ma tu aż pięć oddziałów. W mieście znajdują się także cztery salony firmowe Rainbow Tours. Tą czołówkę uzupełniają trzy biura Neckermanna, dwa TUI oraz oddział lidera wycieczek do egipskich kurortów, Alfa Star.

Pomimo tego, ze biura znanych organizatorów stanowią tylko część wszystkich firm związanych z turystyką, mieszkańcy Katowic najchętniej korzystają właśnie z ich usług. Według komentarzy internautów z Katowic ,do najbardziej zaufanych organizatorów należą Itaka, Rainbow oraz opolski Sindbad, który również posiada tu swoje oddziały. Pomimo dużego zaufania do znanych marek, lokalne biura podróży w Katowicach nie są wcale gorsze. Z reguły jednak brakuje im siły przebicia oraz środków na promocję i marketing, jakimi dysponują duże firmy, mające swoje oddziały w całym kraju. Jednak wiele z tych małych biur zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży ofert czołowych polskich organizatorów, dzięki czemu można skorzystać z wielu propozycji zagranicznych wczasów w najpopularniejszych destynacjach. Wycieczki można zarezerwować także przez Internet, gdzie mamy możliwość porównania przeróżnych ofert i wyboru najkorzystniejszej dla nas opcji bez potrzeby wychodzenia z domu.

Dużą zaletą jest międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. W ofertach wielu biur podróży znajdziemy opcje wylotów na wakacyjny urlop właśnie z tego lotniska. Oprócz lotów rejsowych znajdziemy tu także liczne czartery organizowane przez współpracujące z portem biura podróży. Z Katowic możemy tym sposobem polecieć bezpośrednio np. do Egiptu, Grecji, Hiszpanii, na Wyspy Kanaryjskie czy na Cypr.


Szukasz ofert na Lato 2013?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę na Wakacje 2013.

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Kreatywne Obsesje - Logo

Młoda Emerytka Blog