Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Znajdź wycieczkę

Gdańsk Biuro podróży • biura turystyczne

Pośród pełnych uroku, gdańskich uliczek znajdziemy siedziby znanych biur podróży, które zabiorą nas na wymarzone wczasy.

Położony nad Morzem Bałtyckim Gdańsk, to miasto o tysiącletniej tradycji i ciekawej historii. W XVI stuleciu był najbogatszą częścią Rzeczpospolitej, należał także do Związku Hanzeatyckiego. Znani touroperatorzy reprezentowani są przez Itakę, Rainbow Tours i TUI, które mają tu aż po trzy oddziały. W tym nadmorskim mieście znajdziemy także dwa salony Neckermanna, a swoje przedstawicielstwo mają także Wezyr Holidays i Rainbow Tours. U gdańskich partnerów znajdziemy też oferty pochodzącej z Opola firmy Sindbad, znanej głównie z międzynarodowych przewozów autokarowych.

Wśród lokalnych firm funkcjonują pośrednicy sprzedający zagraniczne wczasy czołowych organizatorów turystycznych, jak i wycieczki krajoznawcze, obozy , wyjazdy językowe czy różnorodne imprezy grupowe. Wśród rodzimych firm warto wymienić Campus Travel zajmujące się głównie turystyką młodzieżową czy Edi-Pol, proponujący wycieczki lotnicze, autokarowe oraz rejsy morskie. Gdańskie biuro Atacama stawia na turystykę dziecięcą i młodzieżową – w ich ofercie znajdziemy liczne wyjazdy na kolonie, obozy, zimowiska i zielone szkoły, ale także imprezy dla firm oraz atrakcje dla całych rodzin. Biuro podróży Olivia zapewnia natomiast wypoczynek lub zwiedzanie w najróżniejszych zakątkach świata. Z tym biurem, które posiada w swojej ofercie propozycje najbardziej znanych touroperatorów jak Rainbow, Ecco, Exim czy Alfa Star, można wybrać się do Egiptu, Bułgarii czy na egzotyczne Seszele.

Z portu lotniczego Gdańsk-Rębichowo polecimy do Rzymu lub Barcelony. Wśród lotów czarterowych tacy organizatorzy jak np. Itaka, Neckermann czy Alfa Star proponują nam samoloty do znanych, egipskich kurortów wakacyjnych czy na popularne ostatnio Wyspy Kanaryjskie – Fuerteventurę, Gran Canarię lub Teneryfę. Najprostszym sposobem zamówienia wczasów jest rezerwacja online, którą oferują prawie wszystkie biura turystyczne.


Szukasz ofert na Lato 2013?
Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 12 333 77 79
email: biuro@wycieczka.pl

Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę na Wakacje 2013.

Rezerwacja telefoniczna

pn-sb: 10-21
nd: 10-20
12 333 77 79
12 297 36 88

Masz pytania?

Szukasz ciekawej oferty dobrego hotelu?
Skontaktuj się z nami:

Kreatywne Obsesje - Logo

Młoda Emerytka Blog